• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/ummiyekocak
  • https://www.instagram.com/ummiyekocak
  • https://www.youtube.com/channel/UCsDrU2A1Zgg8zdxoMN4ddbA/featured
Ümmiye Koçak’a Bir Destek de Cem Yılmaz’dan Geldi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, örnek konuşmasıyla sosyal medyanın gündemine oturan Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu'nun kurucusu tiyatro oyuncusu Ümmiye Koçak'a destek verdi.


Kurduğu tiyatrosu ve aldığı ödüllerle Türk kadınının son zamanlardaki en önemli simgelerinden birisi haline gelen Mersin Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu'nun kurucusu Ümmiye Koçak'a bir destek de ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan geldi.

Ümmiye Koçak'ın sahnede yaptığı bir konuşma sosyal medyanın adeta gündemine oturdu.

New York Avrasya Film Festivali’nde ‘Sinemada En İyi Avrasyalı Kadın Sanatçı’ ödülünü alan ‘Yün Bebek’ filminin yazarı ve yönetmeni Ümmiye Koçak, videoda ailelerin çocuklara nasıl örnek olması gerektiğini anlattı.

Yün Bebek filmini neden yazdığını anlatan Koçak, ailelerin, sigara içme, kitap oku gibi öğütlerini ilk önce kendilerinin gerçekleştirmesi gerektiğini aktardı.

Cem Yılmaz'dan Destek

Koçak’ın sosyal medyanın gündeme oturan konuşmasına bir destek de ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan geldi.

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabı twitter’dan yaptığı açıklamada “Ağzına sağlık” diyerek videonun linkini paylaşarak destek verdi.

Geçtiğimiz günlerde aldığı bir ödül sonrası Ümmiye Koçak'a, Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya başta olmak üzere çok sayıda ünlü isim destek vermişti.


  
2726 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam113
Toplam Ziyaret497685
Etkinlik Takvimi